Led Tabela
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Led Tabela
Led Tabela

Led Tabela

Son birkaç yıldır en popüler ürünlerden biri de Trabzon led tabela olarak bilinir. Gittiğimiz kahve dükkanlarında, restoranlarda, kıyafet mağazalarında hatta evlerde led tabela kullanımını yaygın olarak görebiliriz. Bu tabelalarda kimi zaman yalnızca yazı yazarken kimi zaman bir obje, meyve, eşya da olabilir. Önceden yalnızca dikkat çekmek isteyen dükkanların girişinde led tabela görsek de artık bu tabelalar çok popüler. Trabzon’da en çok dikkat çeken reklam unsurlarından biri de led tabelalar. Birkaç metre uzaklıkta da olsak bir dükkanın dışında led tabela gördüğümüzde ayaklarımız oraya doğru gitmek ister. Gözümüze hitap eden ışıklı görselin bulunduğu mağazada kendimize göre bir ürün bulacağımızı düşünürüz. Hiç ihtiyacımız olmasa dahi o mağazaya mutlaka uğrarız. Bu nedenle bilinen satış pazarlama taktiklerinden biri de dükkanlarda tabela seçimidir. Işıklı tabela ve led tabela en dikkat çeken tabelalardandır.

Led Tabela Olan Yerler

Trabzon led tabela, dilediğiniz boyutta ve renklerde yapılabilir. Mağazanız, ofisiniz ya da eviniz için en uygun olduğunu düşündüğünüz led tabelayı kolayca yaptırabilirsiniz. Bunun için güvenilir ve garantili bir firma bulmanız yeterlidir. Ürün satışı yaygın olduğu için çoğu reklam ve tabela firması led tabel yapabiliyor. Led tabela yapan yerler arasında uygun fiyatlı yerler de bulabilirsiniz, pahalı yerler de bulabilirsiniz. Fiyat artışının nedeni muhtemelen istediğiniz tabelaya göre değişir. Firma fiyatları genellikle birbirine benzer.

Kayan yazı led tabela, led tabelalar içinde oldukça popüler olanlardan biridir. Bu yazıların karakterine ve boyuna müşteri karar verir. İşletmenizde dikkat çekici bir unsur olsun derseniz kayan yazı led tabela yaptırabilirsiniz. Birçok insan önünden geçtiği dükkanların ne sattığını bile bazen bilemez. Bu durumda dikkat çekiciliği arttırmak ve müşteri potansiyelini yükseltmek için bir hareket yapmak gerekir. Led tabela asmak müşteri bilinirliğini arttıracak en önemli hareketlerden biridir. İşletmeniz nerede olursa olsun girişinin üzerine dikkat çekici bir led tabela yaptırmalısınız. Özellikle geceleri de bulunduğunuz yeri işaretlemek ve varlığınızı gözler önüne sermek isterseniz led tabela çeşitleri size en uygun tabelalardır. Trabzon’da genellikle siyah taban üzerine kırmızı yazıları olan led tabelalar çok dikkat çeker. Büyüklüğü ne olursa olsun ışığıyla insanlara varlığını gösterir. Led tabela tek yönlü, çift yönlü, renkli tek yönlü ve renkli çift yönlü seçeneklerde satılır. Bu tabelanın içine istediğiniz yazıyı istediğiniz şekilde yazdırabilirsiniz.

Led Tabela Ölçüleri

Trabzon'da led tabela yaptırmaya karar verdiyseniz bir sonraki aşama tabelanın boyutunu seçmektir. Ekran boyutları belirli standartlara sahiptir. Müşteriler bu standartlar içinden kendisine en uygun olana karar verir. Örneğin; 16×32 led tabela 1 panel, 32×64 led tabela 4 panel, 16×12 led tabela 6 panel, 80×96 led tabela 15 panel, 96×96 led tabela 18 panel, 96×256 led tabela 48 panel gibi seçeneklerde led tabele yaptırabilirsiniz. Ölçüye karar vermek için led tabela yaptıracağınız kişiye firmanızın neresine tabela yaptıracağınızı söylemelisiniz. Ayrıca o bölgenin ölçülerini de mutlaka almalısınız. Yaptırdığınız led tabela koyacağınız yere çok büyük ya da çok küçük gelebilir. Bu nedenle ölçü belirlemek önemlidir. Led tabela fiyatları bu ölçülere ve panellere göre değişiklik gösterir. Çok yüksek olmayan ve her bütçeye uyabilecek reklam tabelaları vardır. İçlerinden istediğinizi ve size uygun olanı seçerek hızlıca yaptırabilirsiniz. En uygun fiyatlı led tabela tek yönlü 16×32 led tabela 1 panel olandır. En yüksek fiyatlı led tabela da 96×256 led tabela 48 panel renkli çift yönlü olandır.

Led tabela yaptırmak isteyen biri başka yerlerde reklam çalışması yaptırmak yerine kendi işletmesinde belli olacak bir çalışma yaptırır. Bu şekilde reklam ödemelerinden kurtularak bulunduğu alanda kendine yer edinebilir. Kısaca tek bir ödeme ile onlarca reklam çalışması yapmış gibi olur. Hem kendi yerini işaretler hem de kendi reklamını kendisi yapar.

Yaptırmak istediğiniz ölçüdeki led tabelaya istediğiniz yazıyı, animasyonu, efekti ve resmi ekletebilirsiniz. Bu sayede kendi reklamınızı bulunduğunu yerde kendiniz kolayca yapmış olursunuz. Örneğin içecek satışı yapıyorsanız çeşitli içeceklerin olduğu görsellerden bir led tabela yaptırabilirsiniz. Led tabelalar onlarca farklı renk seçeneğini sizlere sunar. Her türlü renk her türlü led tabela boyutuna ve paneline konulabilir. Bu sayede diğer firmalardan farklı ve size özgü bir reklam çalışması yapabilirsiniz.

Hizmetlerimiz
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Reklam Ve Tabela
Led Tabela
Araç Giydirme
Uv Baskı
Web Tasarım
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın