Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Reklam Ve Tabela

Reklam Ve Tabela

Trabzon Işıklı tabela, ışıksız tabela, totem tabela, çatı tabelası, kompozit zemin press harf kabartma tabela, kabartma tabela, pleksi harf tabela, alüminyum tabela, alüminyum kutu harf tabela, cephe tabela, ışıklı paslanmaz tabela gibi birçok tabela çeşidi vardır.

Led Tabela

Led Tabela

Son birkaç yıldır en popüler ürünlerden biri de Trabzon led tabela olarak bilinir. Gittiğimiz kahve dükkanlarında, restoranlarda, kıyafet mağazalarında hatta evlerde led tabela kullanımını yaygın olarak görebiliriz.

Araç Giydirme

Araç Giydirme

Araç giydirme başarılı reklam unsurlarından biridir. Bir diğer adı araç kaplama olarak bilinir. Bu işlem araçların üzerine reklam afişlerinin kaplanmasıyla yapılır. Sokakta otobüs, minibüs, taksi gibi ticari araçlarda sıklıkla araç giydirme görebiliriz.

Uv Baskı

Uv Baskı

Baskı sektörünün sıklıkla tercih ettiği ve Trabzon dijital reklamcılıkta faaliyet gösteren UV ( Ultraviolet) Baskı, cam, ahşap, metal, PVC, kumaş, foreks, pleksi, kanvas, köpük, fayans, metal ve deri gibi düz yüzeye sahip olan tüm malzemelere doğrudan uygulanan işleme verilen addır

Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım genel tanım itibari ile web sitelerinin kullanıma sunulmadan önce gerçekleştirilen düzenleme işlemleridir. Web tasarımı yapmak için birçok unsur kullanılmaktadır. Renk seçimi, sayfa düzeni, kullanılacak fontlar gibi birçok alanda işlem gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın